Anasayfa

Sincan Diş

Diş ağrısı çeken insanlar ilk olarak internette arama yaparak geçici bir süreliğine de olsa bir an önce ağrıyı gidermek için tavsiyeler araştırmaya başlarlar. Oysa diş ağrısı baş gösterdiği andan itibaren bir an önce yaşadığınız semte en yakın diş polikliniğine müracaat etmeniz yapılacak en doğru hareket olacaktır. Diş kırıkları, enfeksiyon iltihaplanmaları, çürükler ve dolgu düşmeleri gibi durumlarda alanında uzman doktorlardan yardım almak gelecekte daha büyük diş hastalıklarından mustarip olmanızı önleyecektir.

Batıkent diş

Ankara’nın en kalabalık ilçeleri arasında yer alan Sincan’da yaşayan vatandaşlar internete Sincan Diş yazarak birçok diş kliniğine ulaşabildikleri gibi, Sincan’a yakın olan Eryaman, Etimesgut ve Batıkent’teki diş polikliniklerini de alternatif olarak değerlendirebilir. Etimesgut diş, Batıkent diş ve Eryaman diş klinikleri de internetten kolayca bulunabilmektedir.

Yaşadığınız şiddetli ağrı geçici bir süreliğine dinmiş olsa da hastaneye başvurmaktan sakın geri kalmayın. Aksi takdirde vücudunuzun diğer organlarında da (böbrek ve mide gibi) çeşitli semptomlarla karşılaşabilmeniz işten bile değildir.

Diş tedavinizi gerçekleştirdikten sonra, özellikle de dolgu tedavisi aldıysanız 24 saat boyunca sigara içmemeniz uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Buna ek olarak çok soğuk ve çok sıcak sıvı tüketmemenin de yeni yapılan dolguların zarar görmesini engellediği biliniyor. Unutmayın, eğer ağız sağlığınıza gereken önemi verirseniz dişleriniz hiçbir zaman sizi yarı yolda bırakmaz.

ERYADENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Adres: Yavuz Selim Mah. 11.Cad. No:7A/11 Concept Eryaman Etimesgut/ANKARA
Tlf: 0 312 247 22 99 GSM: 0 506 176 22 33