Anasayfa

Etimesgut Diş

Etimesgut diş polikliniği Ankara’nın Etimesgut ilçesinde yaşayan vatandaşlarımıza da hizmet vermektedir. Ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veren polikliniğimiz Etimesgut halkına en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Etimesgut Diş Polikliniği yalnız Etimesgut da değil Ankara’nın Eryaman, Batıkent ve Sincan semtleri başta olmak üzere bir çok semti ve ilçesinde de kaliteli hizmet ve ekonomik fiyat ile hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Özellikle küçük yaştaki çocukların sıklıkla yaşadığı dişçi fobisi, zamanında gereken müdahaleler yapılarak atlatılmazsa ilerde ciddi sorunlara yol açabiliyor. Yaşı büyüyen ve artık yetişkin olan insanlar, diş ağrısı çekmelerine rağmen dişçi koltuğuna oturmamakta ısrarlı olabiliyorlar. Oysa dişçiler sanıldığı kadar korkutucu insanlar değiller. “Eli hafif” olarak tabir edilen, mesleğinde tecrübe edinmiş dişçilerin yardımıyla tedavi olursanız korktuğunuz kadar acı çekmeden diş sağlığınızı geri kazanabilmeniz mümkündür.

Gelişmiş lokal anestezi araçlarını kullanan dişçiler, dişinizi uyuşturarak işlem yaptıkları için korkulanın aksine çok acı çektirmezler. Yalnızca dişinizi uyuşturmak için yapılan iğne biraz sızlatabilir, ki zaten daha sonra bu acı da kaybolur. Dolgu, kanal tedavisi ve implant gibi işlemler modern tedavi yöntemleri yardımıyla çok kısa bir sürede acısız gerçekleştirilebilir.

Türkiye’nin başkenti olması hasebiyle hatırı sayılır bir nüfus yoğunluğuna sahip olan Ankara, bünyesinde alanında uzman birçok diş polikliniğini de barındırır. Etimesgut gibi yoğun ilçelerde gecenin bir yarısı diş ağrınız nüksettiğinde başvurabileceğiniz birçok diş hastanesi ve özel diş poliklinikleri mevcuttur.

Üstelik Etimesgut diş poliklinikleri genel kanının aksine yalnızca dişiniz ağrıdığında başvurabileceğiniz merkezler değildir. Dişinizi beyazlatıp etrafınıza daha güzel gülüşler saçmak istediğinizde ve diş implantı tedavisinden faydalanmak istediğinizde de yine aynı adresten tedavi olabilirsiniz. Unutmayın; tedavi sonrasında da ağız bakımını düzenli periyotlarla gerçekleştirmek, dişçilerin kapısını kısa süre içinde tekrar çalmanızı engelleyecektir.

ERYADENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Adres: Yavuz Selim Mah. 11.Cad. No:7A/11 Concept Eryaman Etimesgut/ANKARA
Tlf: 0 312 247 22 99 GSM: 0 506 176 22 33