AnasayfaMAKALELERBatıkent Diş Kliniği

Batıkent Diş Kliniği

Diş ağrısı, dünyada yaşanabilecek en büyük acıların başında gelmektedir. Batıkent Diş Kliniği sayesinde, acil olarak karşılaşacağınız her türlü diş sorununuz ve ağrılarınıza anında çözümler bulmanızı kolaylaştıran uzman ekiplerle birlikte; fazla vakit kaybetmeden tüm ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlamayı amaçlayabilirsiniz. Tamamen profesyonel ve diş konusunda uzmanlaşmış ekiplerin yer aldığı EryaDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunarken; özel tedavilerinizde de en uygun fiyatlı hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır.

Şehrin en geniş kadrosu ve en kaliteli ekibine sahip olan bu diş sağlığı merkezinde, implant, diş estetiği, endodonti, protez tedavisi gibi, aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri alabilmeniz mümkündür. Batıkent’te yaşayan vatandaşlarımız için hizmet veren ve uzun yılların tecrübesini bünyesinde barındıran Batıkent Diş Sağlığı Kliniği, sizlere hem bakım; hem de istediğiniz tüm tedavilerin sunulması yönünde eşsiz bir hizmet bütünü sağlamaktadır. Hayatınızı kolaylaştıracak rahatlıkta ve dilediğiniz her şeye anında erişebilme kolaylığı sunacak hizmetlerle birlikte, istediğiniz zamanlarda kolaylıkla erişebilme şansına da ulaşmanız sağlanmaktadır.

Hem çocuk diş sağlığı, hem de yetişkin diş sağlığı için özel olarak ayarlanmış, 24 saat boyunda hizmet verme politikasını ve hastaların memnuniyetini baz alan çalışma prensibine sahip olan personelleriyle hizmetinizde olan Batıkent Diş sağlığı merkezi, her zaman hizmet alabileceğiniz ilk merkezdir. Diş ağrılarının ne zaman boy göstereceğine, yeni bir işlem yaptırmanın da ne zaman gerekli olacağına karar veremezsiniz. Her an ulaşarak, randevu veya acil olarak tedavi olabilirsiniz.

ERYADENT Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Adres: Yavuz Selim Mah. 11.Cad. No:7A/11 Concept Eryaman Etimesgut/ANKARA
Tlf: 0 312 247 22 99 GSM: 0 506 176 22 33